Kontakt

Rád zodpoviem vaše otázky

Kancelária

Ul. Republiky 30 (3. poschodie)
Žilina

Fakturačné údaje

Re - Vision, s.r.o.
Jarná 2603/16,
010 01 Žilina

IČO46958894
DIČ: 2023680758 
IČ DPH: SK2023680758

Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 58204/L

12 rokov banner

15 rokov skúseností

V oblasti rozvoja ľudí, tímov a podnikateľov

Referencie

Čo o mne povedali

PaedDr. Ružena Šabo, PhD.

manažérka oddelenia pre rozvoj zamestnancov, Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.


S Miroslavom Kubišom som prišla do kontaktu ako s konzultantom a lektorom. Miroslavov prístup je mimoriadne hĺbkový a v mnohých ohľadoch iný, ako sme z oblasti L&D štandardne zvyknutí. Pridanou hodnotou je schopnosť pracovať na individuálnej úrovni, ale aj z perspektívy skupinovej dynamiky a postupne tak odkrývať všetky vrstvy bariér a identifikovať fungujúce oblasti jednotlivcov aj tímov. Ako facilitátor poskytuje veľmi komplexnú analýzu osobností, postojov i problémov cez sebareflexiu. Dokáže účastníkov cielene orientovať na tie najkľúčovejšie oblasti osobnostného fungovania, čo má za následok zvýšenie pracovnej efektivity a zamestnaneckej spokojnosti.

Lukáš Vallo, MSc

Business Development & Marketing Director v robotec, s.r.o.


„Absolvovali sme s Mirom Kubišom analýzu našej spoločnosti na základe CA metódy kde sme získali veľmi užitočné informácie priamo od našich zamestnancov. To nám pomohlo riešiť konkrétne úzke miesta ktoré vidia naši kolegovia. Mirov prístup je veľmi ľudský a dokáže si získať veľmi rýchlo dôveru a rešpekt. Určite budeme s Mirom Kubišom pokračovať ďalej pri zlepšovaní komunikácie v rámci firmy ako aj pri zavádzaní moderných metód manažmentu."

Anna Schwarzová

Majiteľ spoločnosti Novitim, s.r.o.


„Miro propíchl moji bublinu a naprosto mi zbortil dosavadní pohled na to, od koho bych se mohla učit a jak. Spolupráce s ním je hodně přínosná pro můj osobní rozvoj. I proto jsem se rozhodla podobný postup aplikovat ve firmě a pomoc i zážitek dopřát svému týmu. Společně jsme nastavovali systém interních procesů a absolvovali skvělý workshop na téma komunikace. Miro nám nastavil zrcadlo, díky kterému jsme začali o sobě, procesech i dovednostech přemýšlet jinak a vidět je z jiného uhlu. Posunuli jsme se – jako tým i jako jednotlivci.“

Viliam Kolcun

Interný tréner MAHLE Behr Námestovo


„Počas našej spolupráce sme mali možnosť vidieť Mira ako veľmi otvoreného a zároveň flexibilného odborníka, ktorý pozitívne ovplyvnil našich kolegov. Či už išlo o diagnostiku, dizajn programov alebo realizáciu Leadership akadémie, Miro reagoval na potreby našich tímov a ukazovať nám iné uhly pohľadu a odlišné perspektívy na problematiku ich rozvoja. Veľmi obratne reaguje na potre-by účastníkov, či v obsahu, alebo výbere metód. Prirodzene dokáže vnímať neverbálne prejavy a čítať medzi riadkami. Spolupráca pri dizajne a realizácii Leadership akadémie bola aj pre mňa ako profesionála veľmi príjemnou a rozvíjajúcou skúsenosťou. Bolo pre mňa obohacujúce vidieť ho v pozícii lektora, ktorý dokáže prirodzene prelomiť ľady aj u najzarytejších odporcov a zrozumiteľne odkomunikuje aj komplexné a postojové témy. Z rôznorodej skupiny účastníkov dokázal vykresať skupinu smerujúcu za spoločným cieľom a dokázal prebudiť ich vnútornú motiváciu k zmene svojho prístupu. Priateľsky podáva spätnú väzbu, ktorú z jeho strany prijali aj najtvrdšie hlavy. Ba čo viac, túto spätnú väzbu pretavili do svojej každodennej praxe. Leadership akadémiu pod vedením Mira Kubiša vrelo odporúčam v mene celého nášho tímu."

Ivana Sulikova (Krihova)

HR Manager v Martinus.sk


"Miroslav je jeden z tých trénerov, ktorých si zapamätáte. A čo je ešte dôležitejšie, zapamätáte si tému, pochopíte správu a použijete to, čo ste sa naučili, neskôr v reálnom živote. Spolupráca počas navrhovania a prípravy tréningov prebieha veľmi hladko - vie čítať medzi riadkami a poskytuje prispôsobené tréningy podľa potrieb spoločnosti a potrieb konkrétnej cieľovej skupiny. Prináša aj nápady, ktoré posúvajú projekty na vyššiu úroveň. Spätná väzba od našich zamestnancov je veľmi pozitívna. Oceňujú jeho priateľský prístup, ľahko pochopiteľný štýl doručovania informácií a skutočnosť, že dokáže byť zároveň praktický a inšpiratívny. Miroslav je skvelý profesionál a rozhodne odporúčam spoluprácu s ním."

Petra Matláková

HR Business partner v mBank, BRE Bank SA


"Bolo to asi pred 1 rokom, keď sme sa stretli a začali spolupracovať. Počas tohto obdobia sme prešli mnohými formami spolupráce, od tréningov z oblasti predaja, až po rôzne tímbuildingové aktivity. Poznám Miroslava ako manažéra pre rozvoj obchodu a tiež ako trénera. Ale to, čo nikdy nezabudnem je, ako nás prekvapil a ohúril počas svojho prvotného tréningu v našej spoločnosti. Má skutočne silné praktické zručnosti a odporúčam ho každému, kto hľadá osobu s naozajskými prezentačnými a trénerskými schopnosťami!"

Mgr.Marianna Martinček

HR manager v HUMANA People to People Slovakia s.r.o.


Miro robil pre nás školenie komunikácie. Musím vyzdvihnúť prístup, ktorý Miro má. Nenásilnou formou nastavuje zrkadlo. Ľudský prístup, pokojná atmosféra a láskavosť bola cítiteľná pri každej aktivite. S láskou využívam veľa vecí, ktoré sme trénovali 😊

Kubis Loga

Kontaktný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...