12 rokov banner

15 rokov skúseností

V oblasti rozvoja ľudí, tímov a podnikateľov

Referencie

Čo o mne povedali

Lukáš Vallo, MSc

Business Development & Marketing Director v robotec, s.r.o.


„Absolvovali sme s Mirom Kubišom analýzu našej spoločnosti na základe CA metódy kde sme získali veľmi užitočné informácie priamo od našich zamestnancov. To nám pomohlo riešiť konkrétne úzke miesta ktoré vidia naši kolegovia. Mirov prístup je veľmi ľudský a dokáže si získať veľmi rýchlo dôveru a rešpekt. Určite budeme s Mirom Kubišom pokračovať ďalej pri zlepšovaní komunikácie v rámci firmy ako aj pri zavádzaní moderných metód manažmentu."

Anna Schwarzová

Majiteľ spoločnosti Novitim, s.r.o.


„Miro propíchl moji bublinu a naprosto mi zbortil dosavadní pohled na to, od koho bych se mohla učit a jak. Spolupráce s ním je hodně přínosná pro můj osobní rozvoj. I proto jsem se rozhodla podobný postup aplikovat ve firmě a pomoc i zážitek dopřát svému týmu. Společně jsme nastavovali systém interních procesů a absolvovali skvělý workshop na téma komunikace. Miro nám nastavil zrcadlo, díky kterému jsme začali o sobě, procesech i dovednostech přemýšlet jinak a vidět je z jiného uhlu. Posunuli jsme se – jako tým i jako jednotlivci.“

Viliam Kolcun

Interný tréner MAHLE Behr Námestovo


„Počas našej spolupráce sme mali možnosť vidieť Mira ako veľmi otvoreného a zároveň flexibilného odborníka, ktorý pozitívne ovplyvnil našich kolegov. Či už išlo o diagnostiku, dizajn programov alebo realizáciu Leadership akadémie, Miro reagoval na potreby našich tímov a ukazovať nám iné uhly pohľadu a odlišné perspektívy na problematiku ich rozvoja. Veľmi obratne reaguje na potre-by účastníkov, či v obsahu, alebo výbere metód. Prirodzene dokáže vnímať neverbálne prejavy a čítať medzi riadkami. Spolupráca pri dizajne a realizácii Leadership akadémie bola aj pre mňa ako profesionála veľmi príjemnou a rozvíjajúcou skúsenosťou. Bolo pre mňa obohacujúce vidieť ho v pozícii lektora, ktorý dokáže prirodzene prelomiť ľady aj u najzarytejších odporcov a zrozumiteľne odkomunikuje aj komplexné a postojové témy. Z rôznorodej skupiny účastníkov dokázal vykresať skupinu smerujúcu za spoločným cieľom a dokázal prebudiť ich vnútornú motiváciu k zmene svojho prístupu. Priateľsky podáva spätnú väzbu, ktorú z jeho strany prijali aj najtvrdšie hlavy. Ba čo viac, túto spätnú väzbu pretavili do svojej každodennej praxe. Leadership akadémiu pod vedením Mira Kubiša vrelo odporúčam v mene celého nášho tímu."

Ivana Sulikova (Krihova)

HR Manager at Martinus.sk


„Miroslav is one of those trainers you will remember. And what is more important you will remember the topic, understand the message and use what you learned afterwards in real life. Cooperation during designing and preparation of training goes very smoothly – he can read between lines and deliver customized trainings according to needs of the company and needs of the particular audience. He also brings the ideas that moves projects to higher level. Feedback of our employees is very positive. They appreciate his friendly approach, easily understandable style of delivering information and the fact that he can be both practical and inspirational at once. Miroslav is a great professional and I definitely recommend cooperation with him."

Petra Matláková

HR Business partner at mBank, BRE Bank SA


„It was about 1 year ago when we met and started to cooperate together. During this period of time we went over many kinds of cooperation from trainings of sales skills to different teambuildings activities. I have known Miroslav as a business development manager as well as a trainer. But what I will never forget is how he surprised and impressed us during his first training at our company. He has really strong practice skills and I recommend him to anyone who is looking for person with real presentation and trainer skills!"

referencie loga2x

Kontaktný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...