#3 Lenka Hmireková, Danfoss Power Solutions, a.s.

Tento rozhovor mi robil veľkú radosť! Nie len preto, že som sa rozprával s ďalšou inšpiratívnou osobou, Lenkou Hmirekovou, ale aj preto, že sme sa rozprávali o mojej obľúbenej téme. „na pretrase“ bola moja obľúbená téma a tou je rovnováha.

Lenka pracuje ako HR Team Leader pre spoločnosť Danfoss Power Solutions, a.s., ktorá pôsobí v oblasti strojárstva. Svoju prácu miluje a rada posúva hranice poznania nielen u seba, ale aj u svojich kolegov, či blízkych. Spoločnosť, v ktorej pôsobí, je vnímaná ako top zamestnávateľ v rámci regiónu.

-No a ako to dosiahli?

Niektorí to už možno tušíte, je to v prvom rade starostlivosť o zamestnancov aj ich duševné zdravie. Je to ochota ponúknuť ľuďom prostriedky, nástroje či vytvárať prostredie, kde možno na tom pracovať.

-Čo myslíte, aké percento zamestnancov sa im podarilo osloviť?

Aj vďaka klasickým diagnostickým analýzam, ako je napríklad 360° spätná väzba, či prieskum angažovanosti si potvrdili, že idú správnym smerom.

-Ale kto je v konečnom dôsledku zodpovedný za náš úspech, radosť do života, ľahkosť bytia?

Verím, že tento podcast bude pre Vás inšpiratívny a dá Vám nový vhľad na témy, ktoré sú možno pre mnohých ešte nepreskúmané.

#MiroKubis #LenkaHmirekova #DanfossPowerSolutions #Wellbeing #HR #Zdravieastres


9. 7. 2023 Miro Kubiš Share:

banner bottom

Máte záujem o moje služby?

Príďte na jednu z prednášok alebo si dohodnite konzultáciu a naštartujte zmenu, ktorá vám pomôže...

Kontaktný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...