#4 Zuzka Baraniak: Rozvojové rozhovory

Zaujíma vás, ako viesť rozvojový rozhovor efektívne?

Ďalší zaujímavý rozhovor s milou a sympatickou dámou, Zuzana Baraniak, ktorá momentálne pracuje ako HR Manager vo firme Plastic Omnium, je na tému rozvojové rozhovory a zlepšovanie fungovania tímov.

Podrobnejšie sme sa rozprávali o jej zážitkoch a skúsenostiach z čias, keď ešte veľa cestovala, stretávala sa s ľuďmi z rôznych kútov sveta. Pôsobila v medzinárodnom tíme, ktorý školil zamestnancov na rôznych úrovniach. Ako mladá žena to naozaj dotiahla ďaleko. Nebála sa výziev a išla si za svojim. Čo myslíte, ktorá národnosť je jej srdcu najbližšia? Ako sme na tom my Slováci?

Ako bývalý Training Development Leader sa často stretávala s pojmami ako Performance dialógy, Role-plays, Constructive feedback, Shadowing, atď.

Sú to pomerne známe veci, ktoré keď správne využívate a zotrváte v ich plnení, dostavia sa aj želané výsledky. Ako sa v ich implementovaní darilo Zuzke?

Ako sa popasovala s ľuďmi, ktorí si vskutku mysleli, že im meniť nič netreba? Aké to bolo pracovať v prostredí, ktoré bolo prevažne mužské?

Tento rozhovor bol pre mňa veľmi obohacujúci, pretože som si len potvrdil to, že prácu, ktorú robím a vzdelávací štýl, ktorý aplikujem do praxe sa osvedčuje aj iným. 

Nech sa páči, vypočujte si aj Vy inšpirujúci Podcast na tomto linku!


2. 4. 2024 Miro Kubiš Share:

banner bottom

Máte záujem o moje služby?

Príďte na jednu z prednášok alebo si dohodnite konzultáciu a naštartujte zmenu, ktorá vám pomôže...

Kontaktný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...